Najlepsze gry świata: Łoś!

Muszę zmienić tytuł tylko nie mam pomysłu na jaki. "Gry nie najlepsze na świecie ale mi się zajebiście spodobały i tak"? Fraza "Najlepsze gry świata" generuje milion pińcet psujących statystyki hitów z gógli. Matołki chyba w ten sposób chcą jakieś downloadsy znaleźć. Moje ulubione aberracje to: gry najleprze na świecie (9 razy), nailepsze gry siwiata (8), nailepsze gry świata (8), najleprze gry świata (7), najlepsze gry siwiata (7), naj lepsze gry siwiata (3), nailepsze gry śfiata (2) i abslutny faworyt - najbardziej najlepsze gry świata (2).

'Po prostu Łoś' to w zasadzie klon Boulder Dasha tylko w swojskich, leśnych klimatach: zamiast diamentów są szyszki, zamiast kamieni kłody drewna a ramach przeszkadzajek występują m.in. myśliwi i niedźwiedzie. Czyli zasady są jasne - wszystko bez podpory leci w dół a jak trafi to zabija. Rozgrywka niby wtórna ale wciąga niesamowicie - poziomy są opracowane z idealnym balansem kombinowania i zręcznościówki a poziom trudności jest niefrustrujący a jednocześnie całkiem wysoki. Idealna gra do unikania pracy w pracy.
A teraz najlepsze: gra jest za darmochę w sieci. Na stronie są też zrobione dołączonym edytorem poziomy fanowskie ale tragiczne i nie nadające się do użycia w większości.

Komentarze