Archiwum newsów 2002

31.XII.2002
 - Dzisiaj news nietypowy bo z firmy Imaginations FZLLC dotyczący gry Mutant Chronicles Online - grafa z gry: jeśli zastanawialiście się jak wygląda Luna to zobaczcie! (Kto zgadnie co mam teraz na tapecie?) A tu umieściłem poszczególne budynki.
 - Na stronie New Wave Games są zdjęcia czterech nowych figurek: Ronin z granatnikiem, Milicjant z granatnikiem, Szturmowiec z granatnikiem i Złoty Lew z Nimrodem. Zdjęcia są dużo lepszej jakości niż te z Fictional Reality. Tylko co to jest ten Flex Terrain?
19.XII.2002
 - Excelsior stworzył nowy rewelacyjny produkt, nazwijmy go powiedzmy 'uchwytami na żetony'. Co tam nowe figurki i podręczniki - one mogą poczekać, to jest to czego zawsze brakowało mi podczas gry!
18.XII.2002
 - Przez noc szczęśliwie dotarł w całości nowy numer Fictional Reality (serdeczne pozdrowienia dla TPSA), a w nim zdjęcia nowych figurek i nowe szkice. Niestety szkice wyglądają dużo lepiej...
 - Excelsior zamieścił na stronie zasady umożliwiające szybkie rozgrywanie turnieju (link u nich na stronie ma błąd - dwa razy wpisane "http://").
11.XII.2002
 - Na stronie naszej ulubionej firmy :) coś drgęło, jest sporo newsów o Chronopii, rozwiązanie konkursu dotyczącego tej gry i kilka naprawdę niesamowitych rysunków. O Warzonie na razie nic, ale zapowiadają umieszczanie zdjęć nadchodzących figurek regularnie (czyli zapowiadają zapowiedzi - już się chyba do tego przyzwyczajam)
9.XII.2002
 - Strona Excelsiora 'już' działa.
3.XII.2002
 - Kola udostępnił zdjęcia (1, 2) gotowej już figurki Szturmowca z granatnikiem Cybertroniku, która po wielu perypetiach na poczcie dotarła wreszcie do kraju :)
26.XI.2002
 - Jest już kolejny numer 'Altara' a w nim znów sporo materiałów do najlepszej z gier.
15.XI.2002
 - Excelsior zapowiada na jutro nowe wiadomości o UWZ oraz nowe zdjęcia i szkice. Mam nadzieję że nie skończy się na obietnicach jak ostatnio...
 - Kolejna fanka strony przysłała pozdrowienia, te groupies mnie kiedyś wykończą... :)
30.X.2002
 - Na stronie Excelsiora, nowe szkice do Chronopii - Dusk Realm Warrior, Arch Necromancer i 'green' Soul Golema. Także informacje o rozwoju dystrybucji (oczywiście nie u nas).
 29.X.2002
 - Jak podaje Excelsior do sklepów (oczywiście nie u nas) mają trafić nowe figurki do Warzone: specjalista z granatnikiem do Milicji Książęcej Bauhausu (hmm... taka figurka już jest, co tym sądzić, pomyłka w newsie czy resculpt?), Tankbuster Złotych Lwów (czyżby z Nimrodem?), Ronin z granatnikiem (Mishima oczywiście) i Szturmowiec z granatnikiem do Cybertronicu - jedyna figurka do której było dziś zdjęcie. Z Chronopii zapowiadane już wcześniej czyli: Totem Rogatych, Batalion Rogatych, wielki szkielet (do Oddanych) i Zjadacz Żółtego Lotosu (dom/ród Jadelitowy Elfów). W katalogu dodano troche zdjęć a kilka poprawiono, niestety dalej są spore braki i kilka pomyłek.
22.X.2002
 - Dziś prv.pl dodało u góry strony reklamę, która skutecznie rozwaliła wyświetlanie menu w paru miejscach. Na szczęście od jutra powinna zniknąć na dobre.
17.X.2002
 - Sensacja! Kola przysłał wyrwane Excelsiorowi zdjęcie przedstawiające nowe wojska Cybertronicu, do obejrzenia tutaj i w jego galerii!
8.X.2002
 - Na stronie Excelsiora pojawiło się kilka nowych rysunków do Chronopii (konkretnie ciężcy włócznicy Goblinów Bagiennych i włócznicy Goblinów) a o updacie Warzonowym ani widu ani słychu :( ...
 - Jak już jesteśmy przy Chronopii to są już charakterystyki z drugiej edycji do Army Buildera
 - I zupełnie z innej bajki: na początek listopada zapowiadana jest polska edycja Warhammera - oznacza to niestety jeszcze gorszą sytuację dla Najlepszej Gry Bitewnej...
4.X.2002
 - Hmmm Excelsior zapowiadał newsy na stronie i nic... :( zobaczymy może jeszcze coś dziś wrzucą...
 ...to już się robi troche nudne po 12 godzinach sprawdzania co chwila...    ...zobaczymy w poniedziałek...
3.X.2002
 - Świeże mięso na stronie Excelsiora: cztery nowe produkty do Chronopii w tym Goblińscy włócznicy (w końcu! zasady do nich były już w podręczniku głównym) i nowy Totem do Krasnoludów (jest 'ŚLICZNY'! pod tym linkiem jest jedno z jego zdjęć koniecznie zobaczcie!). Na jutro zapowiadają news Warzonowy! (nie wiem jak wytrzymam te 24 godziny), poza tym Excelsior 'odgraża się' że od tej pory częściej będzie publikował takie zdjęcia tworzonych figurek.
23.IX.2002
 - Pojawił się nowy numer Altara a w nim materiały o Warzone!
19.IX.2002
 - Forum na stronie Excelsiora znów działa! (Mam nadzieję że to nie chwilowa reanimacja).
16.IX.2002
 - Forum Paradoxu juz od paru dni leży i kwiczy, czy to już koniec?
11.IX.2002
 - Jest już dostępny kolejny numer Fictional Reality; a w nim bardzo dużo informacji z Excelsiora, glównie dotyczących Chronopii ale także kilka ekscytujących wieści o UWZ. Będzie Kartel i Żołnierze Zagłady, ulepszona Sztuka i Mroczna Harmonia, wróci SI. Tak jak to zrobiło GW wyniki niektórych sankcjonowanych turniejów bedą miały wpływ na świat gry, pierwsza taka kampania będzie się nazywać "Let the universe burn" i będzie opowiadać o próbie Valpurgiusa stania się kolejnym apostołem (a nie wierzyłem wcześniej w tą plotkę). Kampania ta wprowadzi też nową organizację składająca się z byłych członków Bractwa. Zapowiadane są też nowe figurki (sporo szkiców), nowe jednostki (m.in. nowe Plemiona Ziemi zamieszkujące tereny dzisiejszych USA i Japonii). Ogólnie dobrze jest a będzie lepiej.
27.VIII.2002
 - Na www.fatherscorner.prv.pl ruszyło nowe forum!
23.VIII.2002
 - Na Waryammerze powstały znów działy Warzone i Chronopia, koniec z 'Other Games' :)
22.VIII.2002
 - Pojawiła się plotka jakoby Valpurgius miał stać się w UWZ kolejnym niezależnym apostołem, nie wydaje się to jednak nawet trochę prawdopodobne, osobiście widzę go raczej jako dowodzącego Legionem na Ziemi (jak zresztą było w Dark Edenie).
20.VIII.2002
 - Mierzej nakrzyczał na mnie że to nie jest konwent tylko integrujące spotkanie graczy, więc niniejszym prostuję wczorajszego newsa :)
 - Na GenConie można było zobaczyć kilka nowych figurek m.in. Złotego Lwa z Nimrodem, jeśli to prawda to chyba czas zacząć zbierać Imperial...
 - Troche opóźnione przez urlop newsy: na stronie http://www.dlawarzone.prv.pl pojawiła się galeria figurek Bractwa, natomiast znana strona Warzone - strona nieoficjalna zmieniła właściciela i od razu ostro ruszyła z aktualizacjami! Jarek Obważanek koncetruje się na komiksach (m.in. WRAK - imho najlepszy serwis komiksowy).
19.VIII.2002
 - Konwent w Nowej Soli odbędzie się 24.VIII i będzie trwał od rana do wieczora. Szczegóły u organizatora: Marcina "Mierzeja" Mierzejewskiego.
 - Na stronie Excelsiora znalazło się w końcu zdjęcie Megazhoula, ale bardzo kiepskiej jakości, model ten będzie sprzedawany wraz z zasadami do 2 edycji. Niestety wbrew zapowiedziom na razie nie podano żadnych newsów dotyczących najlepszej gry pod Słońcem. :)
7.VIII.2002
 - W końcu nowe newsy z Excelsiora: na Gen-Conie do kupienia będzie limitowana edycja nowej figurki do Legionu Ciemności - Megazhoul, ten największy do tej pory model w Warzone będzie też do nabycia na stronie Excelsiora jeszcze przez tydzień po konwencie. Inna ciekawa wiadomość to otwarcie filii Excelsiora w Barcelonie i zapowiedź kolejnych w całej Europie. Więcej informacji zapowiedziano na przyszły tydzień.
25.VI.2002
 - Właściwie to nie news Warzonowy ale w końcu wyszła nowa edycja Chronopii, widać więc że chłopaki z Excelsiora nie próżnują i może niedługo doczekamy się też UWZ
17.VI.2002
 - Wyszedł nowy numer Fictional Reality, jak zwykle mnóstwo ciekawych rzeczy, między innymi okładka nowego podręcznika głównego (umieściłem ją w dziale '3 edycja')
11.VI.2002
 - Najprawdopodobniej wszystkie armie w UWZ będą mogły wystawiać inżynierów, będą oni w stanie wysadzać w powietrze fortyfikacje, a także operwać porzuconą bronią typu np. stacjonarne ckm-y - również przeciwnika.
8.V.2002
 - Excelsior podpisał umowę z firmą Armorcast, która będzie robić modele z żywicy do Warzone, pierwszy będzie Reaver - czołg dla Mrocznego Legionu.
 - Nowy model Ślizgacza Uderzeniowego ('Strike Skimmer') nie jest z żywicy i sklada się z części
 - Excelsior wydaje 'bataliony' są to walizki do przenoszenia figurek z gotową armią w środku (swoją drogą bardzo mi się ten pomysł podoba).

Komentarze