Archiwum newsów 2004-2005

21.XII.2005
 - Jeszcze nowsze wzory Storm Trencherów w galerii projektów.
12.XII.2005
 - Kolejne 'greeny' nowych Storm Trencherów w galerii projektów.
24.X.2005
 - W galerii projektów ostateczna wersja Surveilera oraz lepsze zdjęcia Stormtrenchera z miotaczem ognia!
21.X.2005
 - Do końca miesiąca można głosować w drugiej edycji konkursu malarskiego figurek Warzone.
13.X.2005
 - W galerii projektów ostateczna wersja Storm Trenchera z miotaczem ognia!
7.IX.2005
 - Strona Excelsior Entertainment ruszyła, jest budowana od nowa i narazie nie wiele na niej można znaleść; z ciekawszych rzeczy nowe logo firmy i nowe (wieksze) blistery.
 - Do Polski trafiło kilka nowości:
  - Tekron Warmaster - Jednen z najlepszych modeli do Warzone, naprawdę udana rzeźba. Przy sklejaniu jednak potrzebna będzie masa modelarska, do wmocnienia konstrukcji przydałoby sie też dorobić podstawkę.
  - Crimson Devil Leader #2 - Żenująca konwersja dowódcy Karmazynowych Diabłow - ma dorobione większe rogi i sztandar, hełm na podstawce zamieniono z Capitolskiego na Bauhauski.
  - Dragoon Sniper - Gdy pierwszy raz zaprezentowano tą figurkę na forum Excelsiora nikt nie wierzył że to oficjalny model. Dragon zamiast ślicznego PSG-99 ma karykaturalnie wielki karabin z lufą dospawaną krzywo w nielegalnym warsztacie samochodowym.
  - Eutanasi - O tym że te figurki będą świetne wiadomo było od dawna - tak jak Tekron jedne z najlepszych obecnie modeli do Warzone. Miód!
 - Dokładne zdjęcia Tekrona można obejżeć w nowej galerii nowości, pozostałe nowości w podobnej formie powinno mi sie udać zamieścić w piątek.
11.VIII.2005
 - Strona Excelsior Entertainment kolejny raz nie działa, tym razem najwyraźniej z powodu nieopłacenia rachunków.
9.VIII.2005
 - Nowości jakie powinny niebawem być dostępne w Polsce: Dragoon Sniper, Crimson Devil Leader #2, Tekron Warmaster, Eutanasi.
5.VII.2005
 - Strona Excelsior Entertainment znów działa
 - Dzięki uprzejmości firmy Wargamer możemy zobaczyć prawie gotowe wersje Cavaliera i Heavy Cavaliera do armii Inheritors of Job. Zdjęcia do obejrzenia w nowej galerii polskich projektów razem z innymi dość unikatowymi fotkami
28.VI.2005
 - Strona Excelsior Entertainment została zhackowana (najprawdopodobniej przez gówniarzerke używającą gotowych skryptów do złamania phpnuke)
27.VI.2005
 - 23 czerwca Pardox Entertainment zamieścił na swojej stronie newsa o sprzedaży praw do filmu na podstawie Kronik Mutantów. Planowany początek zdjęć jeszcze w tym roku. [cały artykuł]
 - W kwietniu Onet opisywał za Rolling Stone plany rapera Prasa a wśrod nich: " W planach muzyka jest trasa koncertowa ze swoja kapelą, a następnie podróż do Nowej Zelandii, gdzie będzie kręcił film "Mutant Chronicles"." [cały artykuł]
8.VI.2005
 - Można już sciągnąć nowy numer Fictional Reality,w którym znajdziemy reklamę pudełkowego wydania Warzone i zapowiedzi nowych figurek Excelsiora w tym niepublikowane wcześniej zdjęcia specjalisty z CKM do Storm Trencherów i mniszki Kikigomae.
24.V.2005
 - Strona Wargamera znów działa po kilkudniowej przerwie.
21.IV.2005
 - Linia Frontu znowu rusza! Z nowym enginem i pełen zapału zabieram się za reaktywację strony :)
 - W czasie nieaktywności LF Excelsior pokazał zapowiedzi kilku nowych figurek m.in.: Eutanasi, nowego kawalerzystę Inheritors of Job, Stormtrenchers, Vermin APC i Surveilera - zaprojektowanych w Polsce. 18.XI.2004
 - Excelsior zaprezentował model Tekron Warmastera. To chyba najładniejsza z ostatnio wydanych figurek.
5.XI.2004
 - Excelsior zapowiada wydanie w ciągu miesiąca: Dragoon Sniper, Crimson Devil Demolition Specialist, Chasseur Sniper, Tekron Warmaster, Golden Lion Demolition Specialist, Crimson Devil Leader (version 2), super deformed Valpurgius, super deformed Keeper of the Art (te dwie ostatnie pewnie cholernie wszystkim potrzebne...)
11.X.2004
 - Dziś w godzinach 20-23 w Radiostacji będzie można usłyszeć audycję o grach bitewnych, w której będzie brał udział Wargamer.
7.X.2004
 - W sklepie Excelsiora pojawił się rzeźbiony w Polsce Golden Lion Demolition Specialist, tu można go obejrzeć w sklepie a tu w wersji roboczej.
 - Na stronie startowej Excelsiora można zobaczyć fragment jeźdźca Inheritors of Job figurka też powstaje w Polsce.
 - Nowe figurki - Defiler Pods do Legionu Ciemności będzie można obejżeć na pokazie Warzone 11.X o godz. 18 w klubie Paradox przy ulicy Brackiej 3 w Warszawie.
23.IX.2004
 - Powstała nowa polska strona o Warzone: Cytadela - bastion Ligi Nerońskiej.
 - Wyszedł nowy siedemnasty numer Fictional Reality a w nim pierwszy numer Excelsiorowej gazetki The Lunar Voice - sporo "fluffu" i fotka nowego Taintera.
 - Pojawił się mocno opóźniony trzeci numer fanzinu Visions, niestety numer jest zdominowany przez Chronopię; Warzone dotyczy tylko niezbyt odkrywczy artykuł o budowaniu makiet baraków.
 - Nowe modele do Warzone, które zapowiada Excelsior: Golden Lion Demolition Specialist, Crimson Devil Demolition Specialist, Machinator Mark II HMG Specialist, Blight Commando Tainter (tą figurke można już obejżeć na stronie Exa), Blight Commando Sgt.
30.VIII.2004
 - Niestety jak informuje Frodoz strona Warzone Warsztat zakończyła działalność i nie będzie już aktualizowana. Materiały za strony trafią na Ganimedesa i LF.
 - Ruszyła nowa polska strona o Warzone! www.warzone.gliwice.prv.pl to strona tworzona przez ekipę z Gliwic.
24.VIII.2004
 - Na GenConie Excelsior przedstawił pare nowych figurek do Legionu: drop pody, Blight Commando i Reaver. Można je obejżeć w tym topicu na forum Mini Realms.
9.VI.2004
 - Informacja cokolwiek zaległa a dość istotna: UWZ można już kupić w Polsce! U oficjalnego dystrybutora: firmy Wargamer.
 - Kolejna zaległa informacja: Excelsior planuje wydac w bliżej nieokreślonej przyszłości "Argosy" grę przedstawiającą bitwy statków kosmicznych w świecie Kronik Mutantów.
14.V.2004
 - Ta data przejdzie do historii - oficjanie został wydany UWZ! Na stronie Excelsiora możemy obejżeć zdjęcia książek. Juz niedlugo podręczniki dotrą do polskiego dystrybutora - firmy Wargamer.
 - zaległy news: Excelsior ma w planach na przyszłość wydanie gry 'Argosy' przedstawiającej walki okrętów kosmicznych w uniwersum Kronik Mutantów.
7.IV.2004
 - Na stronie Excelsiora trwa odliczanie czasu do wydania UWZ! Jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to będziemy świętować za szesnaście dni :)
1.IV.2004
 - Excelsior ujawnił w końcu czym jest Nemezis! ;)
 - Jak informuje oficjalny portal Mutant Chronicles Online Prace nad grą  zostały zawieszone.
8.III.2004
 - Ze strony Excelsiora można ściągnąć materiał o UWZ! Polecam! :)
 - ten sam materiał znajduje się też w najnowszym numerze Fictional Reality.
3.III.2004
 - kolejna polska strona: Warzone Warsztat ma nowy świetny design autorstwa Yekst Studios.
26.II.2004
 - Na stronie Excelsiora pokazały się rozpiski Bauhausu, Hordy Półksiężyca i Synów Rasputina.
 - Zaległe informacje:
 - Excelsior poinformaował że podreczniki do UWZ ostatecznie poszły do druku
 - Dwie polskie strony o Warzone: Ganimedes i Cybertronic Command Center mają nowe świetny designy wykonane przez Yekst Studios.
13.II.2004
- informacja cokolwiek zaległa :) - działa już strona internetowa dystrybutora Warzone i Chronopii na Polskę - firmy Wargamer.
14.I.2004
 - Excelsior opublikował rozpiskę sił Bratwa do UWZ
8.I.2004
 - Kilka zaległych 'newsów':
 - Wydanie UWZ znów opóźnione (z powodu nieporozumienia z drukarnią), oficjalnej daty wydania na razie brak, w internetowej księgarni Amazon jest zapowiedziane na marzec.
 - Powstały z inicjatywy Mathiasa klub miłośników gier bitewnych HEROLD rozpoczął działalność i zajął się współpracą z największym polskim portalem fantastycznym - Gildią. Pierwszym efektym współpracy jest raport bitewny autorstwa Nepharite zamieszczony na Gildii.
 - Wyszedł drugi numer wydawanego przez fanów magazynu Visions a w nim opowiadanie 'Operacja Wieka Chwała' mistrza polski 2003 w WZ Bukowa, przetłumaczone na język angielski przez Shingena.
 - Na forum Excelsiora są już przykładowe strony z UWZ! Znaleść można na nich grafiki Corteza - prowadzącego warzone.om.pl, jego ilustracja jest też na okładce i wewnątrz katalogu Excelsiora na koniec 2003 roku!

Komentarze