Archiwum newsów 2006-2013

12.II.2013
 - Kolejny świetny news! Zapowiada się kolejna edycja Mutant Chronicles RPG. Informacje można znaleźć na stronie firmy i na fanpage na facebooku. Tymczasem firma Prodos wrzuca kolejne zajawki nowego Warzone, w tym nowy model Razydy, wszystkie zebrane są w tej galerii.
 4.II.2013
 - W końcu jakiś news i to jaki! Kolejna firma zabiera się za Warzone! Narazie niewiele jeszcze wiadomo ale firma ma już swoją stronę internetową i fanpage na facebooku. W tej galerii wrzuciłem kilka fotek powstających projektów i małe Q&A skopiowane z forum Lead Adventures
 8.VIII.2011
 - Od kilku tygodni działa reaktywowane poniedziałkowe Warzonowanie w Paradox Cafe. Na bitwę można umówić się w temacie na forum Wargamera. Zdjęcia ze spotkań są już w galerii.
22.I.2010
 - Prince August do 28 stycznia ma zniżkę 25% na zakupy powyżej 50 Euro.
17.XII.2009
 - Linia Frontu ma konto na facebooku. LF na facebooku będzie publikować informacje o aktualizacjach strony, newsach i turniejach a czesem także materiały przed pojawieniem się na stronie.
28.IX.2009
 - Ruszył blog twórców fanowskiej czartej edycji Warzone. Na blogu codziennie będą prezentowane nowe materiały i postępy z prac nad projektem.
8.V.2009
 - 7 urodziny LF! :)
 - z zaległych newsów: co było do przewidzenia FFG zawiesiło produkcję MC: Collectible Miniatures Game
29.I.2009
 - Wczoraj w sklepach miało premierę polskie wydanie filmu Mutant Chronicles na DVD
 - Wargamer wprowadził obniżkę cen na Mutant Chronicles: CMG
15.VII.2008
 - film Mutant Chronicles przeciekł do sieci przed premierą
 - Galakta ogłosiła że polskie wydanie gry bitewno planszowej Mutant Chronicles ukaże się już za około dwa tygodnie
14.V.2008
 - z okazji urodzin strona dostała w końcu porządną domenę: liniafrontu.pl :)
 - W dziale z plikami jest do pobrania pierwszy numer biuletynu opisującego prace na fanowską edycją 4.0
6.V.2008
 - FFG zamieściło na stronie poświęconej MC: Collectible Miniatures Game zasady do gry
18.X.2007
 - Firma Wargamer wyprzedaje modele Warzone. Wszystkie modele są ze zniżką 30%
9.VIII.2007
 - Na forum FFG CoralBeach zamieścił grafikę i projekty plansz do MC:CMG [link do galerii]. Sama gra natomiast będzie najprawdopodobniej po raz kolejny opóźniona.
 - Na tej stronie można znaleść garść zdjęć z nadchodzącego filmu Mutant Chronicles.
 - Dekonstrukcji świata ciąg dalszy: Center of Gravity uruchomili stronę nowej wersji MC RPG. Możemy się z niej dowiedzieć że zamiat Cybertronicu będzie nowa korporacja: Sundiata :-/
 - Akredytacja grupowa na Polcon wg organizatorów dostępna będzie tylko do 15.VIII
23.V.2007
 - Zaległy news: FFG uruchomiło stronę o MC: Collectible Miniatures Game. Możemy na niej obejrzeć dość kontrowersyjnego Alakhaia [więcej]. [info Vatier]
 - Film Mutant Chronicles doczekał się nowej wersji strony, z której możemy m.in. się dowiedzieć żę Valerie Duvall jest z Mishimy... [info Gannet]
16.II.2007
 - Paul Bonner, który stworzył wiele wspaniałych ilustracji do Warzone uruchomił stronę internetową z galerią swoich prac.
22.XII.2006
 - Wszystkim sympatykom WarZone życzenia miło spędzonych świąt (na graniu i malowaniu?) i sukcesów (w graniu i malowaniu :)) w nadchodzącym roku!
11.VII.2006
 - Na stronie powstającego filmu 'Mutant Chronicles' można już obejżeć trzeci film z produkcji
 - Firma Center of Gravity planuje w 2007 roku wydać kolejną edycję Mutant Chronicles RPG. Na blogu twórców można już przeczytać planowane zmiany w stosunku do poprzednich wydań.
 - Informacja zaległa: Fantasy Flight Games przedstawili projekt karty do MC: CMG, do obejżenia tu
8.V.2006
 - Dziś Linia Frontu obchodzi czwarte urodziny (data symboliczna bo istniała wcześniej ale aktualizacje były raz na rok :)) Z tej okazji prosiłbym o jakieś maile lub PMki co byście chcieli na stronie zobaczyć, w jakim kierunku ma się rozwijać i poza tym chciałbym wiedzieć czy ktoś tu wogóle jeszcze zagląda. Gratulacje i groupies przyjmuje w pubie Paradox Cafe w godzinach 18-22 :)
27.IV.2006
 - Podsumowianie ostatnich newsów na temat nadchodzącej Mutant Chronicles: Collectible Miniatures Game w nowym dziale.
14.III.2006
 - Nową firmą posiadającą prawa do gry figurkowej ze świata Mutant Chronicles jest Fantasy Flight Games znana m.in z gier planszowych Doom, Warcraft czy Gra o Tron. Nowa gra pisana przez Erica Langa (World of Warcraft - The Boardgame) nie używa nazwy Warzone lecz 'Mutant Chronicles Collectible Miniatures Game' i jest całkowitym odejściem od koncepcji Warzone. Z oficjalnej informacji możemy dowiedzieć sie że system będzie zbliżony raczej do kolekcjonerskich gier z pomalowanymi fabrycznie figurkami jak np Star Wars, D&D czy MageKnight.
22.II.2006
 - Jeszcze tylko przez tydzień można zgłaszać prace do trzeciego konkursu malarskiego figurek Warzone!
 - Niepokojące wieści odnośnie Excelsior Entertainment: szef firmy ma kłopoty zdrowotne, linia produkcyjna uległa awarii a licencja od Paradox Entertainment wygasła. Sieć huczy od plotek ale na razie nie ma żadnych konkretów odnośnie przyszłości systemu.

Komentarze