GBT-49 Grizzly

Dawno recek ludków nie było ale na swoje wytłumaczenie pierwsza połowa 2014 wybitnie nie sprzyjała aktualizacjom a poza tym co skleiłem do Bauhausu to Prodos zaraz na złość zapowiadał nową wersję modelu ;) Ale do rzeczy - Grizzly! Kultowy już pojazd z grafiki, która nakręciła mnie do świata Kronik Mutantów.

Po pierwsze: opakowanie - wcześniejsze modele widziałem tylko w torebkach strunowych, teraz wszystkie ludki do WZRa są w opatrzonym grafiką opakowaniu, które, co może innych aż tak nie zaekscytuje, nie są jednorazowe! Więc po pierwsze można obejrzeć ludka w sklepie i bez problemu zamknąć z powrotem blister, a po drugie nadają się do trzymania różnorakiego stuffu. Acha i oficjalnie skala jest 32mm a nie 28 heroic.Zawartość opakowania i instrukcja. Zwracam uwagę na zaskakujący brak nadlewek.


Gotowy model! (Składa się go bardzo prosto i w zasadzie instrukcja jest zbędna). Szczerze mówiąc jestem zachwycony - tak wiem że jest o wiele mniejszy niż oryginał, ale zawsze chciałem mieć Grizzlego na biurku i w końcu mogę :) Mam nadzieję że w przyszłości Prodos wyda więcej czołgów ze świata MC (na razie jest jeszcze Capitolski Lewiatan).


Porównanie wielkości z Leman Russem. Banan dla skali :D
Komentarze