Figurkowy Karnawał Blogowy 12: Podsumowanie!


Ok, miesiąc się skończył, czas na podsumowanie dwunastej edycji FKB. Dziękuję wszystkim uczestniczącym, frekwencja mnie zaskoczyła bo bałem się że temat jest zbyt abstrakcyjny. Obiecuję że jeżeli kiedyś FKB do mnie wróci to temat będzie jeszcze głupszy :D Ale do rzeczy:

Orczyca na hoverboardzie(!) od Skavenblight z HakostwaAgent Kartelu od Tomka Sierakowskiego z Sobie MalujęCzarodziejka Kolekcjonerki z LOTR and some moreDark Elf od Koyotha z Shadow GreyInwizycja od Quidam Corvusa z Dance MacabreFilip z nianią Asterixa z ValadoruHigh Elf Inkuba z Wojny w MiniaturzeZodgrodd Wortsnagga Maniexa z Maniexite :)Gobliny Michała Kucharskiego z Dwarf CryptReverend Moira Pietii z Bloga Pietii :DHe-Man Potsiata z Gangs of MordheimI mój ludek
Jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom! Gospodarzem kolejnej edycji zgodził się być Pietia. (podlinkuję do konkretnego wpisu jak będzie :))

Edit: Jest już nowy temat: Budujemy nowy dom.

Komentarze

 1. Dzięki za poprowadzenie tej edycji i ciekawą jej tematykę :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. No temat był dość "szalony" :) miałem spory problem z nim.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki za poprowadzenie #12 edycji FKB.

  Tradycyjnie mam prośbę, prześlij mi na email quidamcorvus @ poczta . fm podsumowanie w formacie HTML, to umieszczę je w twoim imieniu na Wrotach.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz