The doctor will see you now - FKB XVII


Figurkowy Festiwal Blogowy wrócił w nowym roku na Maniexsite z tematem 'Celebrities!'. W pierwszej chwili pomyślałem że to świetny moment żeby w końcu pomalować Gotreka (najlepiej od razu z Felixem) ale to chyba najbardziej znany bohater w historii wszystkich bitewniaków więc pomysł był mało nowatorki. Padło więc na warzonowego Mitcha Huntera z Capitolu, był w końcu na okładce pierwszej edycji w ogóle :) Niestety figurka Mitcha z WZR to jakiś żart. Wiem że to jedna z pierwszych Prodosowych rzeźb ale mimo wszystko to wstyd sprzedawać modele tak kiepskiej jakości.
Trzeci wybór to dr Diana - również weteran Warzone od czasów pierwszego podręcznika (jak znajdę to gdzieś niżej wrzucę grafikę z książki). W WZR modeli Diany i jej klonów jest kilka, ten był akurat robiony do nowej edycji Mutant Chronicles i jest dużo lepszy od pozostałych (które nie są może na poziomie Mitcha ale też widać że to jedne z pierwszych produkcji do WZR).
I jeszcze staaara focia z Dianą z pierwszej edycji Warzonka.


I obiecany Bonner :)


Komentarze

 1. Wyszła mega dobrze! Te cienie brązem, super to wyglada! :). Jak to robiłeś? wash czy pigment? Mnie rozwala je mechaniczne ramie na dole po lewej. Wygląda jakby miała tam dwa bongosy :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Też się zastanawiałem co to ma być :D Inne ramiona są dość oczywiste ale to nie mam pojęcia :) Tam obok jest igła jakby do strzykawki więc może zasobniki z tym czymś czym szprycuje wroga :)
  A wash jest sepią :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Brrr, złooooo :)
  http://img854.imageshack.us/img854/2874/d6z0.jpg

  OdpowiedzUsuń
 4. Cienie rzeczywiście super. A robione sepią - nieodżałowanym washem od GW - czy jakąś inną? :)

  Wpadający w niebieski fartuch dobrze wygląda z rudym i złotawymi ramionami. Bardzo udane malowanie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nice to see a female character who isn't a half-naked "sexy version". I like the griminess of her lab coat and the prosthetic arms.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz