Pani Wiosna


Wyszły trzecie edycje Warmaszyny i Hord więc wypadało z tej okazji coś maźnąć w temacie, tym bardziej że ludki leżą na kupce wstydu od dawna i już się niecierpliwią. Wybór frakcji w Hordach był dość oczywisty, Koło Eurobusa(tm) ma dużo różnych futrzatych a w jednostkach miedzy innymi drzewa i kamienie - proksować będę na potęgę ;)
Dalej nie jestem zadowolony z oświetlenia ale biedastudio(tm) składałem na szybko późno w nocy (robiąc przy okazji niesamowity pierdolnik w norze(tm) szukając stuffu). Latarka na pudełkach od Malifki za to sprawdza się świetnie ;)


Kwiatuszki to Meadow Flowers od Army Paintera. Wyglądają słitaśnie ale są dość upierdliwe w obsłudze - ciężko wyciąć / urwać odpowiadający kawałek, tu kępki z GW są wygodniejsze. Do tego kwiatki już zaczęły się sypać więc trzeba będzie z ludkiem obchodzić się bardzo ostrożnie.


Przy okazji - zauważyłem numerując pliki że to już sto pięćdziesiąty z cyklu 'blog leniwego hobbysty', jest okazja żeby się napić ;)

Komentarze

 1. Biedastudio :D człowiek robi zdjęcia Lumią a tu biedastudio :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Widzę, że przy pracach zastosowałeś klasyczny wariant wspomagania w postaci flaszki wina! Stosuję podobną metodę kiedy muszę prasować ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. No to zdrówko! Studyjko niczego sobie. A panienka wyszła zacnie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Na zdrowie a studio wcale nie takie biedne =)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ładnie wyszła ta wiosna w lecie. :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz