We’re all mad here


As with all other magic users, execution of daemonologists should be conducted in front of the largest possible audience. I have never found any difficulty in gathering crowd however - the pious poeple of this land enjoy nothing more than watching a heretic burn, especially if there is a carnival or some kind of puppet show to accompany the proceedings.
The Witch Hunter Hanbook - Kasper von LiebensteinPierwszy ludek do drużyny łowców czarownic do Mordheima, teraz już pójdzie z górki ;) Uwielbiam ten model, w ogóle cała ekipa jest totalnie w moim klimacie. Zastanawiałem się jak na potrzeby wpisów tłumaczyć 'zealot' i 'flagellant' i najbardziej pasowało mi 'pojeb' i 'pojeb z korbaczem', niestety słownik podpowiedział bardzo ładne 'gorliwiec, żarliwiec, zagorzalec, biczownik'.
Jeszcze focia z ziemniaczka (jeszcze przed ostatnimi poprawkami) i w zasadzie wyszła lepiej. Ponad pół roku minęło od przeprowadzki - muszę w końcu ogarnąć kąt do robienia fachowych słit foci ludkom.O, a fachowe studio na razie wygląda tak ;)

Komentarze

 1. Do Warheim FS też się nada :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Do Frostgrave też :) Dobrze się prezentuję, ile modeli będzie liczyć cała banda?

  OdpowiedzUsuń
 3. W starterze było ośmiu ale jeszcze będę polował na allegro na pozostałe modele do nich. W sumie owca i warpriest co maźnąłem wcześniej też pasują :)

  OdpowiedzUsuń
 4. No, no dawno nie widziałem takiego cacka :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Figurka po prostu genialna! Brawo!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz