Dziad leśno-zimowy


Nikt się tego nie spodziewał - ludek do Frostgrave na FKB w temacie 'zima' ;) Z ziomami mamy plan w przyszłym roku zacząć grać. Czarodziej wybrany raczej dlatego że ludek mi się spodobał a nie że akurat chciałbym grać enchanterem (po polsku 'ulepszacz'). Generalnie oficjalne ludki robione przez North Stara bardzo mi się podobają - takie są staroszkolne i nieprzekombinowane. Podstawka nie jest zimowa ale po kilku nieudanych próbach przyklejenia Tundra Tuft (szukałem linka ale chyba Army Painter całą linię krzaczków zmienił) i rozczarowaniu wyglądem Valhallan Blizard stwierdziłęm że w zasadzie to lepiej - będzie bardziej uniwersalna i pasuje do podstawek od innych ludków.

Komentarze

 1. Bardzo spoko, ale ja bym jednak cuś ze śniegiem pokombinował :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo spoko, ale ja bym jednak cuś ze śniegiem pokombinował :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za pierwszym razem usłyszałem ;) No w sumie trochę głupio bez śniegu ale późno już było i naprawdę niezadowolony byłem z efektów. Sam się teraz przekonuję że taka podstawka będzie lepsza no i bardziej optymistycznie wiosenna jest :)

   Usuń
 3. Aga stwierdziła, że figurka ma jedną wadę - o ile wiemy nie masz takiego młota, figurka powinna mieć siekierkę ;) . Poza tym uderzające podobieństwo :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Udany model, podzielam opinię na temat figurek od North Star.

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajnie wyszedł, ruda broda mu pasuje. Bardzo lubie ten model.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz