Wybrany i odrzuconyGervaz z Bitewniakowych Pograniczy organizuje trzydziestą drugą (boszsz jak ten czas leci) edycję Figurkowgo Karnawału Blogowego. Tym razem temat/zadanie to "wybrany i odrzucony" i polega na:

1) - zrobienie foci niepomazianych zaległych ludków
B) - wybranie ze wspomnianych ludków jednego modelu i skończenie go
3) - wskazanie figurki, której nie mamy najmniejszego zamiaru pomalować :)

No to jedziemy :)Kupka wstydu
Ach Khador, kraina śniegiem i lodem płynąca. Zacząłem go zbierać bardzo dawno temu jak Warmachine się pokazało ale dopiero w zeszłym roku miałem większy atak warmaszynowego shopping frenzy i złudzenie że 'pomaziam to raz dwa i będziemy grali i w ogóle' :)


Wybrany
Battle Mechanik Officer. Dlaczego ten model? No po pierwsze musiałem się wyrobić w tym miesiącu więc wybrałem coś niedużego jak na system. Po drugie strasznie mi się podoba ta figurka, lubię takie ludki z zaplecza technicznego armii, a nie tylko szweje i szweje ;) Muszę jakąś kuchnię polową kiedyś ogarnąć :)

Wybrany
Alternatywna wersja Manhuntera. Dlaczego ten model? No po pierwsze musiałem się wyrobić w tym miesiącu więc wybrałem coś niedużego.


I szczerze ludek okazał się zbyt mały - ledwo widziałem co maziam. Focia ziemniaczana i pewnie jakieś poprawki jeszcze będą ale na FKB się wyrobiłem :)

Odrzucony
Metalowe warjacki z pierweszego startera Khadoru i jedne z pierwszych ludków do Warmaszyny w ogóle. Jak widać do malowania podchodziłem kilkukrotnie, z różnymi koncepcjami. Niestety figurki są bardzo niewdzięczne do malowania, po prostu technicznie są bardzo słabe - wszystko jest nierówne albo niewyraźne. Więcej się nad nimi popastwię przy recce trzech Khadorowych starterów jak kiedyś się ogarnę żeby ją napisać. Anyway mechy idą w odstawkę lub do testów kolorów, może kiedyś je zmyję i spróbuję jeszcze raz.


Komentarze

 1. Tyle pudeł to faktycznie "shopping frenzy" :O

  OdpowiedzUsuń
 2. Teraz jeszcze znaleźć na to wszystko czas :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hehe, kupka wstydu bardzo jednorodna :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No musiałem jakoś rozsądnie do tematu podejść. Poza tym ładnie wygląda - te warmaszynowe pudełka są takie fajne :)

   Usuń
 4. Odpowiedzi
  1. Czekaj wstałem dopiero daj mi śniadanie zjeść :D

   Usuń

Prześlij komentarz