Fisz (FKB33)


Czy jak to się tam czyta... Phische to nischowy potwór ze stajni Algerotha, występujący głównie na Mrocznym Raju, a tu na przykład na karcie do Doomtroopera:


Przyznam że pierwotnie na FKB robiłem coś zupełnie innego (prawie skończone więc prędzej czy później będzie) ale przypomniałem sobie o zabawkowym badziewnym dinozaurze, którego dostałem kilka dobrych lat temu dla beki.


Trochę siły żeby urwać mu kawałek łba, podstawka, wikol z piaskiem i kamyczkami i prawie gotowe :)


No i jeszcze malowanko i Phische jak ee.. malowany. Wiem że układ rogów trochę niekanoniczny ale licentia paktofonika.Komentarze

 1. Nessie z rogalem na glowie wynurza się z nurtów jeziora. Sympatycznie to wyszło :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawy pomysł, a i realizacja zacna. Fajnie wyszło porównanie 2 ostatnich zdjęć pod kątem różnicy w jakości malowania.

  OdpowiedzUsuń
 3. Po pomalowaniu dużo lepiej niż przed. My też mamy jakieś zabawkowe smoki/ dinozaury od Chińczyka, dajesz nadzieję, że można to sensownie spożytkować :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajne. Zdecydowanie malowanie dało mu drugie życie ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Efekt końcowy też mi się podoba. I w ogóle sama idea nawiązania do pierwszej karcianki po polsku - też super. Rogom zaś dobrze by zrobiło usunięcię linii zgrzewu. Co niestety przy niektórych rodzajach plastiku może być bardzo trudne.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jeszcze lepsza byłaby sama podstawka z efektem wody - Phische w wersji całkiem zanurzonej ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. No efekt naprawdę świetny! Sam mam kilka takich dinozaurów to może coś pokombinuje =D

  OdpowiedzUsuń
 8. "My super dragons - Tyrannosaurus Series" - genialne :P. A na serio - świetne wykorzystanie łba maszkarona, a do teg ładnie pomalowałeś całość (zwłaszcza oczy i woda super - tylko ciut szkoda, że linii podziału nie ciachnąłeś). Korpus super dragona też jakoś spożytkujesz?

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz