#Grimdarkcards Challenge 1 - karta / card


No więc taka akcja jest żeby dać piąt żeby zrobić ludka. Użytkownik Theendsofearthart na Instagarmie wymyślił taką zabawę że będzie losował chętnym kartę z zestawu Dark Millenium jako wyzwanie do wykonania konwersji.

Instagram user Theendsofearthart came with the idea of Grimdarkcards Challenge - he will select random cards from the Dark Millenium set to the volunteers, and the goal is to recreate them in a form of a miniature.Oczywiście klasycznie ogarnąłem się pod koniec terminu bo tylko dwa tygodnie zostały, ale szczęśliwie trafiło mi się myślę relatywnie proste zadanie, zwłaszcza w porównaniu z niektórymi wytworami wyobraźni Johna Blanche :) Progres będę wrzucał.

Of course I got into this late - there are only two weeks left. Fortunately the card I got seems relatively simple, at least compared to other John Blanche stuff :) I will post progress on this project.


Tak przy okazji - kupiłem te karty kiedy wyszły i szczerze o ile grafiki są fajno dziwne (jak ktoś lubi ten styl, mam znajomych z alergią na Blanche) to same karty są tandetnie wykonane - nie da się nimi raczej grać, po prostu papier jest za cienki :(

By the way - I bought these cards when they came out and while the graphics are really great in a weird way (if you like this style, I have friends with allergies to Blanche) the cards themselves are cheaply made - the paper is to thin to use them.


Komentarze

  1. Wsadź je w koszulki i podłóż jakieś karty od Magica czy innego DoomTroopera ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Komentarz nie na temat, przepraszam :) Ale wpadłam z pozdrowieniami. Dzięki za wizytę na moim blogu i miły komentarz. Chinosaury to raczej rzadki towar u nas w Polsce. Widuję je czasami na aukcjach allegro itd. Trzeba po prostu poszukać wśród setek aukcji podpisanych "dinozaury" :) Te pokraczne to na pewno byłyby dobre do grania :) Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz