Blogując na puszczy 2 - I have one question only: EXPLOSIONS?!!


W zeszłym tygodniu chyba pierwszy raz byłem czymś na tyle zainteresowany żeby oglądać prezentację któregokolwiek developera na żywo, nawet Randyego Pitchforda (z bólem) zniosłem, ale warto - Borderlands3 zapowiada się pięknie. Przy dwójce spędziłem pierdyliard godzin i dalej czasem odpalam dla relaksu, nawet przenośnie na Vitce, więc jaram się jak Siren.
Przy okazji komputerówek: GOG dodał do sklepu Warcraft 2 (i jedynkę też, nawet w bundlu można kupić)!! Po dodanym niedawno Diablo kolejny cios w produktywność starych nerdów ;)

Kofciam Lego, a najbardziej koffciam Classic Space (choć City zaczyna je doganiać w rankingu ;)). Z okazji premiery drugiej reklamy drugiego filmu kinowego pojawiły się dwa zestawy nawiązujące do tamtej serii. No przecież to coś pięknego poprostu


Na Adepticonie GW pokazało sporo zapowiedzi, z ciekawszych to to że Warcry na starcie będzie oferował zasady do band niechaosowych: Stormactów, Ironjawsów etc. W zasadzie fajnie ale szczerze mówiąc wygląda to trochę jakby dorobili je na siłę po słuchaniu marud od "eee, tylko Chaos?" po wcześniejszej prezentacji.Za do okazało się że Chaos jest w pełni inkluzywny i przyjmuje też krasnale i ogry, awww ;) (A na serio to wszystkie te nowe figurki są cudne)

ale wciąż obaj są biali

Pokazali też nowego Slanesza i obosz jakie to jest fajne :D Niemniej jednak postaram się wytrwać w postanowieniu nie kupowania kolejnych frakcji. No może większą demonę na półkę tylko :)


I have the weirdest boner

Z innych ploteczek sieciowych:
Blog Leśna Kuchnia udostępnił ZA DARMO książkę kucharską z przepisami do zrobienia, tu niespodzianka :D, w lesie. Tylko ściągać i gotować :)
Znany wielu graczom z organizacji imprez Warzonkowych (jak ta: Luźne Granie, już ZA TYDZIEŃ) Nef założył kanał youtubowy, nie o bitewniakach ale polecam, tylko klikać i subować :)

I jeszcze z zupełnie innej beczki w ramach cyklu kolejny-projekt-którego-nigdy-nie skończę(TM) fanpage na fejsiku Karmazynowych Pand - nowego zakonu Space Marines, zapraszam :)
Komentarze

Prześlij komentarz