Blogując na puszczy 4Duncan "Dwie Szopy Warstwy" Rhodes żyje i zakłada stronę z poradnikami malarskimi, będzie płatna na zasadzie subskrypcji ale darmowe filmy będą też na jutiubku. (Już jeden jest)

Lucid Eye wypuszcza chyba najbardziej ikoniczną postać z obrazów Frazetty: Death Dealera. Swoją drogą nie jest to pierwszy przedstawiający go ludek.


Z ciekawostek -  figurki z obrazów Hieronima Bosha. Nie znam gościa ale patrząc za jego obrazy to pokręcone klimaty ewidentnie ściągał z klimatów Mordheim zwłaszcza obrazu na pudle startowym.


Będąc przy GW: Forge World zapowiedział przecudny model Ratlingowego kucharza do Necromundy, jak dla mnie pewny zakup :)Wygląda też na to że wyrobię się z pierwszym miesiącem Figurkowego Hardkoru, pikinierzy z Burbdorfu nie wyglądają w tej chwili najlepiej, delikatnie mówiąc, ale do końca marca powinni być ok :)


Jestem na tyle optymistyczny że myślę że w tym roku w końcu podgonię nowy primarisowy zakon Crimson Pandas :D

Komentarze

 1. Death Dealer jest dla mnie must-have. Pamiętam jak za młodu wydrukowałam sobie ten obrazek na ksero i miałam go przyklejonego na taśmę izolacyjną w szafce z rzeczami do szkoły. :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To już wczesny objaw poważnej nerdozy - za młodu Frazettę zamiast plakatu jakiegoś idola. Szanuję tak bardzo :D

   Usuń
 2. Ja czekam na czerwoną pandę :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Soon (TM). Pewnie na zasadach pradatora, z wieżyczkami dorobionymi ;D

   Usuń
 3. Aaaa więc to jest ten sztandar wyhaftowany. Szanuję!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz