Figurkowy Karnawał Blogowy 74 - Nie wszystko złoto...

Kolejna edycja FKB, tym razem prowadzona przez Viluir, zmotywowała mnie w końcu do wyjścia z blogowego letargu :) Jako że temat o złocie to nie mogło zabraknąć Fyreslayerów. Ten radykalny odłam krasnoludów wierzy że bóg Grimnir gdy poległ rozpadł się na kawałki metalu zwanego ur-gold. Ta odmiana złota ma magiczne właściwości a wykute z nigo runy Fyreslayerzy wbijają sobie w ciało.

Przy okazji też w temacie moje dwie ulubione złote farby: zaskakująco dobrze kryjące Retributor Armour i prawie zielonkawe Blighted Gold.


Dawno nie publikowałem nic na blogu, nastrój jakoś nie sprzyja, ale wrzuciłem w międzyczasie kilka rzeczy na jutubka gdzie też zapraszam. (Każda subskrybcja robi mi dzień i poprawia niespecjalnie fiołkową aurę ;))


Komentarze

 1. Szaleni wojownicy poszukujący szczątków swego Stwórcy - jakiż szczytny cel! Swoją drogą to ta farbka od P3 ma intrygujący kolor ()... ;-)

  Dziękuję za udział w FKB!

  OdpowiedzUsuń
 2. Niczego sobie ognistogrzywe krasie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Kiedy wszyscy postawili już na nich krzyżyk, ostatni w vassalowym turnieju pokazali konkurencji, gdzie raki zimują. Może i ja w końcu pomaluję swoich...

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz